Роздрібний відділ

Техніка на будь-який смак!

Дисконтна програма

«Картка постійного клієнта»

Оцініть переваги "КПІ Сервіс"!

І. Загальні положення

1.1 Дані правила регулюють участь в програмі лояльності магазину «КПІ СЕРВІС», що знаходится за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Сагайдачного, 1

ІІ. Участь в програмі «Карта постійного покупця»

2.1 Підставою участі в програмі лояльності та отримання карти постійного клієнта є здійснення покупки в магазині «КПІ СЕРВІС» на суму від 500 грн. одним платежем та обов’язкового заповнення анкети постійного покупця (надалі анкета).

2.2 Картка постійного клієнта вважається активною після внесення інформації з анкети до бази даних. Інформація вноситься згідно даних заповненої анкети терміном не пізніше 14 календарних днів з моменту подачі анкети працівнику магазину.

2.3 Інформація, отримана з анкети учасника дисконтної програми, буде використана тільки для інформування власника дисконтної картки.

2.4 Отримання карти постійного клієнта покупцем підтверджує згоду покупця на отримання та опрацювання персональних даних, які покупець вказує в анкеті.

2.5 Програма лояльності є накопичувальною та передбачає накопичення сум покупок на карті постійного клієнта при кожній покупці.

2.6 Щоб отримати знижку потрібно пред’явити дисконтну картку при розрахунку на касі касиру. Без пред’явлення дисконтної картки магазин «КПІ СЕРВІС» залишає за собою право відмовити відвідувачу у знижці.

2.7 Припинення участі в програмі лояльності можливе при умові письмового звернення електронною поштою office@kpi-service.com

ІІІ. Умови отримання знижок

3.1 Знижки по дисконтній програмі є накопичувальними та нараховуються в залежності від суми придбаного товару від моменту проходження реєстрації.

3.2 Постійні покупці КПІ Сервіс отримують бонуси за кожну покупку в магазині. Ці бонуси можна використовувати при оплаті наступних покупок, зменшуючи реальну вартість товару. А ще, всі учасники програми лояльності «КАРТКА ПОСТІЙНОГО КЛІЄНТА» першими дізнаються про спеціальні пропозиції, акції та новинки магазину "КПІ Сервіс". 

3.3 Карта постійного клієнта дає право знижки на весь асортимент товарів, але не поширюється на акційний чи переоцінений товар. Додаткові умови будуть повідомлені працівником магазину.

3.4 Знижка не може бути сумована кількома картами.

3.5 Учасник програми лояльності може дізнатись залишок бонусних балів  по карті у працівника магазину «КПІ СЕРВІС».

3.6 Стаючи учасником програми лояльності особа погоджується на отримання інформаційних маркетингових матеріалів від магазину «КПІ СЕРВІС».

IV. Механіка нарахування та списання бонусів

4.1 Бонусні бали нараховуються на картку лояльності на наступний день після купівлі акційних товарів в магазині КПІ Сервіс.

4.2 До дня народження власника картки, магазин КПІ Сервіс нараховує додатково 100 бонусних балів, які можна використати протягом трьох днів з моменту нарахування.

4.3 Використання бонусних балів здійснюється шляхом списання їх з бонусного рахунку при купівлі товарів у магазині КПІ Сервіс. Сума балів, якою може розрахуватись клієнт не може перевищувати залишку балів на дисконтному рахунку та 10% від суми в чеку по даній операції.

V. Інформація про карту

5.1 Карта постійного клієнта – це пластикова карта з штрих-кодом на зворотній стороні.

5.2 Карта постійного клієнта не є платіжною картою і не може використовуватись в інших цілях, окрім отримання знижок в магазині «КПІ СЕРВІС».

5.3 Карта постійного клієнта є власністю магазину «КПІ СЕРВІС».

VI. Додаткові умови

6.1 Термін дії карти постійного клієнта необмежений. В разі втрати чи пошкодження просимо повідомити працівника магазину «КПІ СЕРВІС» або електронною поштою office@kpi-service.com для видачі (виготовлення) нової карти постійного клієнта.

6.2 Магазин «КПІ СЕРВІС» отримує право обробляти та зберігати інформацію про покупки, використовуючи дані покупок з використанням карти постійного клієнта.

6.3 Магазин «КПІ СЕРВІС» має право на скасування карти постійного клієнта в будь-який час та без пояснення причин.

6.4 Магазин «КПІ СЕРВІС» має право змінювати чи скасовувати умови програми лояльності в односторонньому порядку.

6.5 Умови програми лояльності в мережі магазинів можуть відрізнятись від умов поданих в даному документі.

Як працює бонусний гаманець

1 бонус = 1 грн

КУПУЙТЕ! НАКОПИЧУЙТЕ! ЕКОНОМТЕ!

Заповніть анкету.

Заповніть Анкету учасника дисконтної програми і отримайте "Карт ку постійного покупця"

Купуйте товари в КПІ Сервіс.

Купуючи такий товар, на карту лояльності зараховується певна сума бонусів.

Накопичуйте бонуси.

З кожною покупкою рахунок бонусів на карті лояльності поповнюється. Чим більше бонусів, тим більше економія на майбутніх покупках.

Отримайте подарунок

Отримайте 100 бонусних балів з нагоди власного Дня народження!

Сплачуйте бонусами.

У будь-який момент ви можете використати бонуси для оплати покупок в магазині КПІ Сервіс. Зменшуйте вартість товару на будь-яку суму бонусів, нарахованих на карту лояльності (1 бал = 1 гривня).

МЕХАНІКА НАРАХУВАННЯ БАЛІВ

Нижче наведено інформацію про нарахування бонусних балів за покупку певних товарних груп у відсотках від вартості товарів.

Мобільні телефони

1,0 % 

Мобільні телефони, смартфони

Комп'ютерна техніка

0,5 %

Ноутбуки, планшети, ПК

Офісна техніка

1,0 %

Ламінатори, проектори, принтери, БФП, сканери

Побутова техніка

1,0 %

Пральні машини, холодильники, чайники, мультиварки

Канцтовари

1,0 %

Папір, ручки, скотч, журнали, зошити, бланки...

Аксесуари для ноутбуків

1,5 %

Сумки, рюкзаки, підставки

Периферія

2,0 %

Зарядні пристрої, кабельна продукція, мережеве обладнання, навушники, акустика, повербанки, мишки, клавіатури...

Аксесуари для планшетів

2,0 %

Захисне скло, чохли

Аксесуари для телефонів

3,0 %

Захисне скло, чохли

автомобільні аксесуари

2,0 %

FM-модулятори, відеореєстратори, холдери