СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ВАШОЇ ТЕХНІКИ

Займайтесь дійсно важливими речами, а всю рутину з Вашою технікою залиште нам... 

КПІ СЕРВІС

МИ ПОДБАЄМО ПРО ВАШУ ТЕХНІКУ!

Звернення до сервісного центру з питань ремонту будь-якого обладнання, в т.ч. мобільних телефонів, смартфонів, планшетів, комп’ютерної та оргтехніки може мати широкий діапазон: від здійснення налаштувань пристрою на програмному рівні або встановлення драйверів і аж до складних ремонтів, таких як пайка материнської плати, контактів, роз’ємів, прошивка смартфона чи заміна операційної системи. Тому у таких випадках важливо не помилитися при виборі надійного сервісного центру. Сервісний центр “КПІ-СЕРВІС” пропонує своїм клієнтам послуги з ремонту мобільних телефонів, смартфонів, планшетів провідних світових брендів Samsung, Nokia, Lenovo, Nomi, Prestigio, Modecom, Globex та ін. У нас працюють тільки кваліфіковані інженери, котрі швидко та якісно проведуть діагностику та подальший ремонт Вашого пристрою.

Також наші інженери виконують роботи по відновленні або заміні внутрішніх комплектуючих в мобільних пристроях, заміну корпусу, сенсора та дисплея в планшетах і смартфонах. Окрім цього, ми займаємося відновленням прошивки різного рівня складності. Усі ремонтні роботи виконуються з використанням сучасного обладнання, яке робить можливим швидкий ремонт, а також технічне тестування пристроїв і програмного забезпечення. 

Виконуємо ремонт різної складності та обслуговування Ваших:

принтерів, БФП та ксероксів

СМАРТФОНІВ

НЕТБУКІВ ТА НОУТБУКІВ

ПЛАНШЕТІВ

ПЕРСОНАЛЬНИХ КОМП’ЮТЕРІВ

МЕРЕЖЕВОГО ОБЛАДНАННЯ

МОНІТОРІВ

Заправка картриджів

Відновлення та регенерація картриджів

ПРОКЛАДАННЯ ВНУТРІШНІХ МЕРЕЖ

Сервісний центр КПІ-Сервіс здійснює прокладання внутрішніх мереж будь-якої складності.

Прокладання Внутрішніх мереж

Проєктування, монтаж і налаштування локальної мережі проводиться в найкоротші терміни. Наприклад, розводка в трьох кімнатах на 10 комп'ютерних точок буде виконана за 1-2 дні за умов відсутності непередбачуваних ситуацій.  

Після закінчення робіт проводиться повне тестування мережі та визначається цілісність кабелю.

Ми налаштовуємо мережі з будь-яким мережевим обладнанням, починаючи з популярних маршрутизаторів недорогого сегменту (TP-Link, D-Link і т.п), закінчуючи складним і дорогим професійним обладнанням (Zyxel. MicroTik і т.п.).

Складання проєкту, розробка типології, облік зовнішніх чинників (навантаження, прокладання кабельних трас), розрахунок фінансових витрат і часу виконання;

Монтаж кабельних трас, прокладка кабелю, підключення до кінцевого (активного або пасивного) обладнання, налаштування мережі і перевірка її працездатності;

Встановлення та налаштування мережевого обладнання;

Тестування локальної мережі на предмет відсутності збоїв та неполадок. 

Гарантійне обслуговування

Сервісний центр КПІ-Сервіс приймає на гарантійне обслуговування телефони та планшети наступних брендів:

НАШІ ПАРТНЕРИ

Ми обслуговуємо підприємства та організації будь-якого масштабу